Не можемо дозволити собі розкоші міняти Головнокомандувача – Шухевич

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Якщо подивитися на програми інших кандидатів, то нічого конкретного про стосунки Київ-москва в них не зазначається. Це насторожує, оскільки означає, що вони відкривають двері до “угодівських” порозумінь із росією, наголосив народний депутат, син головнокомандувача УПА, герой України Юрій-Богдан Шухевич у ефірі програми “Коментарі” на телеканалі ZIK.

Пан Шухевич зізнався, що ставиться байдуже до критики, яка пролунала після його. “За своє життя я звик і до похвал, і до того, що мене лають. В обличчя мені ще ніхто не висловлював обурення, але якщо це і буде, то не стане для мене несподіванкою”, – зазначив Юрій Шухевич.

Він пояснив свою позицію, наголосивши на тому, що Україна сьогодні перебуває у дуже складній ситуації – це війна з росією, а відтак зміни Головнокомандувача є дуже ризикованими.

“Ми не можемо дозволити собі такої розкоші, щоб у таких умовах змінювати Головнокомандувача, який протягом останніх 5-ти років керував державою, на іншого президента, який буде проводити невідомо яку політику. Я маю не одне застереження щодо Порошенка і багато в чому не погоджуюся з ним, але можу сказати, що він проводить свою лінію, про яку Україна 20-30-х років тільки мріяла – геть від Москви! А тепер, коли ми дійсно вже відходимо від Москви, повертати назад? Ні, це неможливо!” – закликав Юрій Шухевич.

Також депутат застеріг щодо інших кандидатів і пояснив, чому вони, на його думку, можуть не впоратися із обов’язкам Головнокомандувача.

“До інших кандидатів я маю сумніви через те, що коли подивитися на їхні програми та виступи, то в них нічого конкретного про стосунки Київ-москва не зазначається. Як вони будуть вирішувати проблему – незрозуміло, і тези тільки довкола, прямо нічого не кажуть.

Це насторожує, оскільки означає, що вони відкривають двері до “угодських” порозумінь із Москвою. Але з Москвою можуть бути тільки два шляхи порозуміння – це або міжнародне право, або капітуляція України, чого не можна допустити в будь-якому разі!” – наголосив Юрій Шухевич.

Як повідомлялося, хоча кандидат у президенти Володимир Зеленський виграв на більшій кількості військових спецділянок у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі, військові на передовій голосували за чинного голову держави, Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка.

Читай у Google News!