Чехія збільшила квоту на працевлаштування українців до 40 000 осіб

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Уряд Чехії подвоїв річну квоту на прийом українських працівників, заявив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петрштчек, повідомляє Радіо Прага. “Мова йде про подвоєння кількості наданих дозволів на роботу”, – сказав він.

Досі кількість нових працівників, які могли протягом одного року приїхати для працевлаштування до Чехії, становила 19,6 тисячі осіб. Тепер їхню кількість збільшили до 40 тисяч.Зокрема, на засіданні чеського уряду 3 червня було схвалено підвищення кількості прийнятих заяв консульством Чехії у Львові в рамках особливого режиму для кваліфікованих робітничих ресурсів з України.

Крім того, було прийнято “Особливий порядок для українських працівників сільськогосподарської і харчової промисловості”. За даними Мінпраці Чехії, на кінець 2018 року у країні було працевлаштовано 121 тис. 86 українців, що становить понад 20% всіх іноземців, які працюють у республіці.

Раніше повідомлялося, що обсяги грошових переказів трудових мігрантів в Україну в 2018 році склали 14 мільярдів доларів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket