Біологічний теракт від РПЦвУ повинен вилитися у кримінальні справи – політолог

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Вісім монастирів Російської православної церкви в Україні стали епіцентрами поширення коронавірусу. Про це йдеться у матеріалі програми “СтопРеванш” на “5 каналі”.

Експерти нагадують: московська церква показово знехтувала карантином, її ієрархи скликали людей до храмів. “Людей просто закликали до того, щоб приходили до церкви, попри коронавірус, цілували ікони, причащались і приводили дітей”, – каже доктор медичних наук Валерій Івасюк.

Політичний експерт Сергій Таран додає: “Це не те, що безвідповідальне рішення – це біологічна провокація. Біологічний теракт, який повинен мати за собою кримінальні справи”.

Малоосвічене та забобонне духовенство московської церкви стало інструментом спецоперації держави-агресора, припускають лікарі.

“Коли ми говоримо про дестабілізацію в середині країни, то цілком можна дестабілізувати її через карантинні заходи, через масову госпіталізацію, перевантаження госпіталів, виникнення дефіциту як працівників системи охорони здоров’я так і ліжкового фонду”, – пояснює Сергій Таран.

Через безвідповідальні заяви священиків московської церкви на Великдень в храмах зібралося понад 130 тис. людей. Але президент Зеленський не посмів зупинити диверсію Російської православної церкви, обурюються експерти.

Як вказують журналісти, після поширення коронавірусу насельниками московських монастирів – кремль приступив до другої частини інформаційної спецоперації.

“Зараз в Москві заявляють про необхідність гуманітарної місії на порятунок от цих от монахів, які ніби то заразилися коронавірусом випадково… До речі такий самий конвой, з яким вона зайшла на територію Італії, спровокувавши скандал серед членів НАТО”, – нагадує політексперт.

Але ветерани війни на Донбасі попереджають: замість антисептиків – можуть привезти зброю. Шість років тому саме одна з трьох московських лавр – Святогірська – стала штаб-квартирою російських окупантів.

Читай у Google News!