РПЦ закликала утриматися від масових заходів в релігійні свята, але не в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Останнім часом служителі РПЦвУ неодноразово публічно закликали своїх прихожан ігнорувати норми карантину, відвідувати богослужіння і причащатися, повідомляє duhovnyfront.com.ua.

У той самий час, за інформацією від священнослужителів РПЦвУ, що мешкають на тимчасово окупованій території Донецької області, в самій росії Данилов монастир, що є резиденцією моспатріарха Кіріла, 8 квітня розіслав циркуляр по всіх російських митрополіях та єпархіях, із зазначенням утриматися від масових заходів в релігійні свята, в тому числі Великодня.

Проводити богослужіння можна тільки за участі духовенства та парафіяльних співробітників з обов’язковим роз’ясненням парафіянам заяви Кіріла про необхідність добровільного затвора (дотримуватися норм самоізоляції та карантину).

При цьому, в рекомендаціях до цього циркуляру йдеться: «керуючись благословенням Святійшого Патріарха, духовенству закликати парафіян до домашній молитві до зняття обмежень, введених владою. Це стосується в тому числі днів Страсної седмиці і свята Святої Пасхи».

Підтвердженням тому священнослужителі з тимчасово окупованих територій надали зазначений циркуляр, який надійшов в кінці минулого тижня до Шахтинської єпархії РПЦ. У той самий час, вони відзначили, що даний циркуляр не надходив у РПЦвУ, а був тільки розісланий по території росії і окупованого Криму.

До того ж, РПЦвУ вирішила проводити Великодні богослужіння, незважаючи на карантин. Про це заявив правлячий архієрей Київської єпархії РПЦвУ Онуфрій у відеозверненні у вівторок, 14 квітня.

Читай у Google News!