Апеляційний суд дозволив Коломойському не платити до бюджету штраф 4,7 млрд грн – Загребельська

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
justice not blind

Бізнесменові Ігорю Коломойському за рішенням суду дозволили не платити до бюджету штраф 4,7 млрд грн за завищення цін на бензин, пише колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України (2015-2019) Агія Загребельська.

“Пропоную 23 листопада в календарі назвати днем олігарха та зробити державним вихідним. Адже тільки за сьогодні вони вже отримали другий щедрий подарунок від “державників”. Великий – всім. Та додатковий “маленький” на 4,7 млрд грн – персонально Коломойському. Розповідаю. Пам’ятаєте, Володимир Зеленський вніс законопроєкт про ліквідацію ОАСК? Тоді його на це спонукало рішення ОАСКу, яким той заборонив АМКУ штрафувати паливний картель “Укрнафти” і Коломойського на 4,7 млрд грн та використовувати у своїх розслідуваннях здобуті НАБУ докази. Тепер ми маємо привід привітати олігархів взагалі та Коломойського, зокрема. Бо апеляційний суд залишив це рішення ОАСКу в силі. Коломойському не треба платити 4,7 млрд грн до бюджету”, – написала вона. 

За її словами, олігархам можна розслабитися, бо без допомоги правоохоронців навряд чи АМКУ бодай якесь їх порушення зможе довести.

Як повідомлялось, Коломойський може отримати від України газ на суму понад 100 млрд грн

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news