Ан-74ТК-200 збиратимуть в Україні та Канаді

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
antonov

Державне підприємство “Антонов” співпрацюватиме з урядом канадського Квебеку задля виробництва літаків Ан-74ТК-200, повідомляє ukroboronprom.com.ua.

“У майбутній моделі літака максимально використовуватимуться новітні перспективні авіаційні технології, такі як “скляна кабіна” та інші. Планується розробити низку модифікацій базової моделі літаків цивільного та спеціального призначення”, – йдеться у повідомленні.

На етапі проєктування модифікацій, який вже триває, акцент зроблено на відповідності проєкту критеріям сертифікації Канадського авіаційного управління, що може значно пришвидшити майбутній процес сертифікації. Успішна сертифікація моделі літака та її виробництво дадуть змогу українській авіаційній галузі вийти з тривалої кризи.

Планується, що оновлені Ан-74ТК-200 будуть постачати на міжнародні ринки, зокрема на північноамериканський. Задля цієї мети було створено компанію “Антонов-Канада”. Остаточне складання моделі буде організовано на виробничих потужностях в Україні та Канаді.

Літак Ан-74ТК-200 призначений для перевезення 52 пасажирів, вантажів вагою до 10 тонн, а також змішаних пасажирських та вантажних перевезень на міжнародних повітряних маршрутах короткої та середньої дальності. До екіпажу входять дві особи.

Читай у Google News! google news