Спливли строки давності. Ватажка “тітушок” Юрія Крисіна звільнили від відповідальності

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
justice not blind

Рішенням Дарницького районного суду міста Києва ватажка “тітушок” Юрія Крисіна звільнили від відповідальності відразу за трьома статтями за спливом строків давності. Про це повідомляють представники Громадської організації “Адвокатська дорадча група“.

Правозахисники підкреслюють, що Крисіна засуджено за організацію нападу на журналіста В’ячеслава Веремія у 2014 році. Крім того, йому інкримінували викрадення та катування активістів у січні-лютому 2014 року.

“Дарницький суд Києва 26 липня 2021 року звільнив Юрія Крисіна від кримінальної відповідальності за трьома статтями обвинувачення за спливом строків давності. Залишилось лише обвинувачення за ст. 127 КК — катування”, – йдеться дописі організації.

В організації пояснили, що мова йде про статті 296 (хуліганство вчинене групою осіб), 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій) та 146 (незаконне позбавлення волі, викрадення людини вчинене з корисливих мотивів щодо двох чи більше осіб).

“Саме за цими статтями Крисіна звільнили від відповідальності”, – підкреслили правозахисники.

Крім того, у “Адвокатські дорадчій групі” повідомили, що під час слухання 26 липня представник потерпілих Павло Дикань долучив свої додаткові матеріали під час стадії доповнень.

“Так, він звернув увагу на справу за звинуваченням Олександра Сєрова. Вона стосується епізоду з викраденням Владислава Іваненка. За версією слідства, Сєров охороняв викраденого потерпілого Іваненка у наметовому таборі біля метро “Бориспільська”. За це він отримав 800 гривень”, – резюмували правозахисники.

Зазначається, що у грудні 2017 року суд першої інстанції засудив Крисіна до 4 років умовно. Але 13 червня 2018 Апеляційний суд скасував це рішення, змінивши вирок на 5 років тюрми, Верховний Суд підтвердив рішення Апеляційного суду.

Читай у Google News! google news