АКМУ за рік зібрав штрафів на 277 мільйонів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За минулий рік Антимонопольному комітету вдалося припинити 168 порушень, пов’язаних із проявами недобросовісної конкуренції, та 250 порушень у вигляді спотворення результатів торгів, повідомляє прес-служба АМКУ.

“Розмір економічного ефекту внаслідок реалізації АМКУ покладених на нього повноважень склав 4 млрд грн – на 56% більше, ніж у 2017 році; розмір накладених штрафів склав 277 млн грн, безпосередньо до державного бюджету надійшло 182,8 млн грн; припинено 168 порушень, пов’язаних із проявами недобросовісної конкуренції”, – інформують у відомстві.

У фокусі залишались найбільш значущі для економічного життя та добробуту українських споживачів ринки: енергетика, паливо, скраплений газ, лікарські засоби, телекомунікації, транспорт та інфраструктура.Також зазначається, що у сфері оскарження публічних закупівель продовжувала зростати кількість скарг. У 2018 році до АМКУ надійшло 7 786 скарг, що на 37% більше, ніж за попередній рік. Комітет припинив 250 порушень у вигляді спотворення результатів торгів.

“Третій рік поспіль ми звітуємо перед державою і суспільством у розширеному деталізованому форматі, який не тільки містить статистичні дані про діяльність АМКУ, але також із року в рік оцінює динаміку відповідних ринків та зміни, які на них відбуваються. Такий підхід є частиною стратегії побудови сучасного, ефективного, професійного та прозорого конкурентного відомства”, – сказав голова комітету Юрій Терентьєв.

“Звіт АМКУ за 2018 рік є інтерактивним – містить близько 200 QR-кодів та прямих посилань на рішення, рекомендації Комітету, нормативно-правові документи, що дозволяє моментально отримати додаткову інформацію читачам як паперової, так і електронної версії документа”, – наголошується у повідомленні прес-служби відомства.

Як повідомлялося раніше, українських роботодавців оштрафували майже на 1,7 млрд за нелегальних працівників

Читай у Google News!