53% українців вважає, що влада докладає недостатньо зусиль для того, щоб запобігти вторгненню російських військ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
російських військ

53% громадян України вважають, що влада докладає недостатньо зусиль для того, щоб запобігти повномасштабному вторгненню російських військ. Про це свідчать дані опитування компаній Gradus.

“Більше половини респондентів (53%) вважає, що влада докладає недостатньо зусиль для того, щоб на політичному та оборонному рівнях запобігти повномасштабному вторгненню російських військ. І третина респондентів вагається із відповіддю на це запитання”, – зазначається в результатах опитування.

У порівнянні з осінніми настроями, значно більша частка респондентів оцінили вірогідність наступу як високу. “Станом на зараз 44% опитаних відповіли, що загроза вторгнення є реальною. У грудні минулого року цей показник складав 26%”, – йдеться у дослідженні.

Попри те, що більшість респондентів вважають політичну складову запобігання вторгненню необхідною, переважна частина респондентів проти прямих, без участі міжнародних партнерів, переговорів України з рф. “51% опитаних вважає оптимальним формат переговорів за участі США та Європи”, – засвідчили результати опитування. 

Читай у Google News!