У разі повномасштабного вторгнення на захист України стане до 500 тисяч військовослужбовців – Лапін

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Екснардеп та військовий Ігор Лапі заявив, що в разі повномасштабного вторгнення на захист України стане 400-500 тисяч військовослужбовців, які знають, що таке війна безпосередньо, а не опосередковано, передає 5.ua.

“Я можу порівняти армію 1992 року, коли я служив у ЗСУ, – це було приблизно 750 тисяч особового складу. У нас була армія 2014 року, коли зі всіх боєздатних частин до купи зібрати весь особовий склад, то в нас назбиралося б до 5 тис. особового складу, які готові вбивати за Україну. За штатом на зарплаті в нас навіть громадяни росії керували Міністерством оборони. Я ще раз наголошую, тих, які готові боронити Україну, було до 5 тисяч плюс добровольці. На сьогодні, на моє глибоке переконання, до зброї в разі повноцінного вторгнення може стати до 400-500 тисяч, які знають, що таке війна”, – сказав Лапін.

Він наголосив, що цей особовий склад знає, що таке війна безпосередньо, а не лише опосередковано. “Це є головна рушійна сила, і плюс ми маємо боєздатних військових частин приблизно до 150 тисяч – це лише ЗСУ, і десь до 150 тисяч буде в системі МВС. Це вже буде протистояння армії на армію. Таку кількість російських гробів рф не переживе, ми пам’ятаємо чеченські події, і як буквально перші 10 тисяч гробів приїхало до росії, і там уже відбувалися незворотні процеси – мітинги і так далі. Ми пам’ятаємо першу чеченську, путін був змушений капітулювати. Такого лобового зіткнення російська імперія не витримає. Так, звичайно, ми теж будемо нести втрати, але в нас питання стоїть, що ми залишимо своїм дітям, війну залишати в спадок не треба, треба перемогу залишати”, – підсумував військовий.

Читай у Google News!