Зустріч Зеленського з путіним означатиме капітуляцію України – Турчинов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
turchynov

Підтвердження зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Російської Федерації Володимира путіна означатиме, що вони домовились на умовах путіна. Про це заявив секретар РНБО (2015-2019) Олександр Турчинов, передає prm.ua.

“У чому небезпека переговорів з путіним? Річ у тому, що переговори ж не бувають з чистого аркуша. Завжди, коли готуються переговори, сторони узгоджують на рівні міністрів закордонних справ, на рівні помічників та експертів позиції, які обговорюються, і попередні результати цих переговорів. Тоді фактично є сенс їх проводити. І, безумовно, путіна цікавить тільки одне – капітуляція України”, – сказав Турчинов.

Він наголосив, що путіна цікавить тільки просування своїх позицій щодо розколу країни, щодо федералізації, щодо визнання так званих “ЛНР” і “ДНР”.

“І тому для мене буде дуже поганий сигнал, коли підтвердиться зустріч Зеленського з путіним. Це означає, що вони домовились. А знаючи путіна, домовились на його умовах. Причому це буде відбуватися без Німеччини, без Франції, без інших сильних політичних гравців і впливових людей. І це для нас може бути серйозна проблема, коли Зеленський піде на приватні переговори з путіним”, – додав Турчинов.

Читай у Google News! google news