путін мріє про переговори сам на сам c Зеленським – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
переговори

Президент Зеленський нічого не доб’ється переговорами сам на сам з путіним, адже росія не нестиме жодної відповідальності за такі домовленості. Про це заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, передає 5.ua.

“Як учасниця цих дуже важких мінських переговорів, усвідомлюючи всю їх складність, я ніколи не буду робити на цьому хайп. Для мене очевидно, що ворог там росія, і їх маріонетки, які летіли в Мінськ через Москву, накачуючись там необхідними меседжами, а зараз сидять там віртуально і щось там виконують, все це сценарій Кремля. Але дуже важливо, щоб Україна проводила свій сценарій. Я вважаю правильно, що вийшли з кімнати, коли знаходяться на переговорах не просто представники “ОРДЛО” так званих, а причетні до тероризму і засуджені в Україні”, – зазначила вона.

“Небезпечне тут інше – спроби Зеленського по суті підіграти Кремлю і поховати “нормандський формат”. Чим сильний “нормандський формат” – тим, що Україна там стоїть поряд з нашими партнерами. Це Франція, Німеччина, які презентують спільну позицію Європейського союзу, узгоджену зі Сполученими Штатами. Це мрія путіна, щоб він сів сам на сам і говорив – я тут ні при чому, “нас тут нєт” і “давайте поговорім”. І жодної відповідальності за невиконання”, – наголосила Геращенко.

Вона нагадала, що росія продовжує порушувати або не виконувати раніше досягнуті домовленості.

Читай у Google News!