ЗСУ розпочали контрнаступ на півдні, ворогу завдано суттєвих втрат – Оперативне командування “Південь”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
контрнаступ

Збройні сили України пішли в контрнаступ на південному напрямку, повідомляє Оперативне командування “Південь”, зазначивши, що окупанти зазнали значних втрат.

“Внаслідок контрнаступальних дій наших військ, ворогу завдано суттєвих втрат і йому доводиться займати оборону на невигідних недообладнаних рубежах”, – поінформували українські військові.

Однак бойові дії тривають, йдеться у повідомленні.

“Загарбники продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру в населених пунктах вздовж адмінмежі Миколаївщини та Херсонщини. Знов атаковано Миколаїв реактивними системами залпового вогню. З відчаю ворог намагається болюче вжалити і знов влучає в житлові квартали”, – підкреслюють українські захисники. За даними Оперативного командування “Південь”, є поранені серед цивільного населення.

Також повідомляється, що в окупованій Херсонщині шляхи виїзду на підконтрольні Україні території є повністю заблокованими. Підкреслюється, що ворог продовжує блокувати порти України, не отримавши реакції світової спільноти на заяву про нібито готовність до створення гумкоридорів.

Читай у Google News!