Значна кількість виробників досі не отримала контрактів від держави для виробництва дронів – Бутусов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Значна кількість виробників дронів досі не отримала контрактів від держави для виробництва у 2024 році. Про це повідомляє головний редактор censor.net Юрій Бутусов.

“Завершується перший місяць 2024-го року, але значна кількість виробників дронів досі не отримала контрактів від держави для вироблення “мільйону дронів”, які пообіцяв президент. І це проблема, тому що дрони критично важливі на фронті прямо сьогодні.

Причина затримки традиційна – зміна організатора закупівель. Замість Мінцифри та Держспецзв’язку розпорядником визначено Міноборони та Держспецзв’язок. Держспецзв’язок починає укладати контракти на наступному тижні. А Міноборони не встигло вчасно оформити угоди, і джерела кажуть, що процес укладання угод затягнеться до середини лютого.

Тому більша частина виробників сидить без роботи, і мусить щось робити за власні обігові кошти. Тобто не замовляються комплектуючі, зриваються плани”, – написав журналіст у фейсбуці.

Бутусов також звернув увагу на низьку ефективність дій державного апарату під час війни. “Викликає подив, наскільки мало ефективно працює державний апарат, коли навіть при наявності усіх важелів, грошей, політичної волі, медійного інтересу, влада все одно зволікає з оформленням документації. Звичайно, ніякої провини за цю безпорадність жоден чиновник та політик не відчувають”, – зазначає Бутусов. 

Читай у Google News!