Єрмак створив паралельний уряд?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова ОПУ Андрій Єрмак та людей під ним є майже 40 радників, а це у кілька разів більше, ніж у самого Зеленського, які формально не перебувають на державній службі. Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

“З цих чотирьох десятків 32 – це радники поза штатом. Тобто люди, які формально навіть на державній службі не є. А це означає, що вони не проходили спецперевірку, вони не декларуються і швидше за все не мають доступу до державної таємниці. … Ці люди подекуди мають більше впливу, ніж міністри і голови парламентських комітетів”, – пояснив Шабунін.

Голова ЦПК наголосив, що така мережа радників – це якийсь “паралельний уряд”. “Так не може і не має бути. Країною мають керувати формальні інституції, бо ми обираємо керівництво цієї країни … А ці позаштатні радники якісь ліві чуваки. Хто вони? Хто їм платить? Яким коштом вони катаються по світу? Чому взагалі їхні вказівки слухають міністри і депутати? Ця паралельна реальність, вона руйнує справжні державні інституції”, – додав він. 

Читай у Google News!