Прокуратура виступила проти зміни запобіжного заходу. Червінський залишається під вартою

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київський апеляційний суд 25 січня розглянув апеляційну скаргу щодо тримання під вартою полковника Романа Червінського. Запобіжний захід залишено без змін. Про це інформує suspilne.media.

Адвокатка Людмила Куса подала апеляційну скаргу щодо тримання під вартою Романа Червінського. Вона просила скасувати ухвалу слідчого судді та постановити нову ухвалу, якою відмовити у задоволенні клопотання слідчого судді щодо тримання під вартою Червінського. Обґрунтовує своє клопотання тим, що ухвала є незаконною, необґрунтованою.

“Вже десять місяців мій підзахисний знаходиться без альтернативно під вартою. Я прошу рішення слідчої судді скасувати. Якщо колегія прийде до висновку про те, що все-таки або підозра обґрунтована або один з ризиків існує, то будь ласка, визначте альтернативний запобіжний захід, який дасть змогу моєму підзахисному перебувати зі своєю сімʼєю. Ще раз наголошує, що підозра є необґрунтована. Ризиків немає”, — каже адвокатка Людмила Куса.

Інший захисник Червінського Андрій Йосипов просив суд застосувати певну суму як альтернативу застави. Прокуратура виступила проти зміни запобіжного заходу.

“Ми вважаємо, що будь-який інший запобіжний захід не повʼязаний з триманням під вартою не здатен забезпечити виконання Червінським, покладених на нього процесуальних прав та обовʼязків та не зможе унеможливити останнім ризиків, які я зазначав. Тому я вважаю, що застосований запобіжний захід до Романа Червінського у вигляді тримання під вартою забезпечить виконання таких обовʼязків. Прошу апеляційну скаргу не задовольняти”, —  заявив прокурор Ярослав Гаврищук.

В результаті розгляду апеляції суд залишив запобіжний захід без змін – Червінський залишається під вартою. 

Читай у Google News!