Журналістські розслідування більше не підстава для перевірок?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Національному агентстві з питань запобігання корупції не знайшли підстав для перевірки можливого порушення Іваном Бакановим антикорупційного законодавства на ювілеї народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Григорія Суркіса – бо не побачили “об’єктивних і достовірних відомостей”, повідомляє “Радіо Свобода”.

У НАЗК не побачили “об’єктивних і достовірних відомостей” у розслідуванні журналістів “Схем”, які оприлюднили інформацію про те, що на святкуванні свого ювілею Суркіс дарував гостям, серед яких був глава СБУ, фоторамки за 15 тисяч гривень.

“Викладена в повідомленні інформація стосовно можливого порушення вимог щодо одержання подарунків ґрунтується на матеріалах журналістського розслідування програми “Схеми: корупція в деталях”, які в свою чергу не містять об’єктивних та достовірних відомостей щодо факту отримання подарунку головою Служби безпеки України Бакановим І.Г.”, – зазначили в НАЗК.

Також в НАЗК додали, що інформація про вартість подарунку є “припущенням журналістів” і не містить посилань на джерела її отримання.

Читай у Google News!