Вовк знову очолив Окружний адміністративний суд міста Києва

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

21 січня, за результатами голосування новим головою Окружного адміністративного суду Києва став Павло Вовк, повідомляє Окружний адміністративний суд міста Києва.

“21 січня 2020 року відбулися збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, на порядок денний яких було винесено питання про обрання голови суду. Шляхом таємного голосування зборами суддів був обраний глава суду: 39 з 42 присутніх суддів віддали свій голос за Павла Вовка”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, глава ОАСК Вовк, а також суддя Окружного адмінсуду Києва Ігор Погрібніченко і суддя Суворовського районного суду Одеси Іван Шепітко, були підозрюваними у справі про втручання в діяльність державних органів.

За версією слідства, глава суду зі своїми колегами саботували кваліфікаційне оцінювання шляхом призначення лояльних членів ВККСУ, залякування інших й іншими методами. НАБУ опублікувало частину записів розмов з кабінету Вовка.

Генпрокуратура подала до Вищої ради правосуддя клопотання про тимчасове відсторонення Вовка, Погрібніченко і Шепітко від правосуддя. Але ВСП відмовив.

Читай у Google News!