Жертва пропаганди. Зеленський в інтерв’ю поставив знак рівності між Майданом і штурмом Капітолію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Жертва пропаганди

Президент Зеленський в інтерв’ю західним виданням поставив знак рівності між Майданом і штурмом Капітолію, дискредитувавши Україну в очах міжнародних партнерів. Про це у Facebook написав інвестиційний банкір Сергій Фурса.

“Дисонанс починається в голові у президента. Який дозволяє собі порівняти Майдан і події в Капітолії. Він ставить знак рівності між Майданом і антимайданом. І каже це в інтерв’ю західним каналам. А потім каже, що тепер США не можна сприймати як символ демократії. І теж говорить це в інтерв’ю західним каналам.

Іноді краще мовчати. Це буде дуже цікаво прочитати нашим партнерам у Вашингтоні. Таку точку зору. Та й українцям цікаво, чому купка адептів теорії змови, збуджена Трампом, нагадує президенту України Майдан, де люди боролися за свободу, проти узурпації влади і за демократичні цінності. Чи не цінності самого президента наполегливо намагаються прорватись назовні?”, – пише Фурса.

За його словами, від першої особи держави йде дискредитація Майдану, одного з символів України в західному світі.

“Виходить що російську пропаганду поширює жертва російської пропаганди проти якого зараз активно працює російська пропаганда. І якої активно допомагають вірнопіддані депутати”, – зазначив інвестбанкір.

Читай у Google News!