Зеленський публічно окреслив свою позицію як людини, яка безпосередньо координує і зацікавлена в провадженнях проти Порошенка – адвокат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Захист Петра Порошенка заявив, що впродовж року стежив за всіма справами, де фігурувало його прізвище, і спостерігає один і той же характер звинувачень, утім, цього разу, за їхніми словами, ситуація нова на інформаційному рівні. Про це заявив адвокат Порошенка Ілля Новіков.

“Президент Зеленський вперше публічно окреслив свою позицію як людини, яка безпосередньо координує і зацікавлена в цих провадженнях. На інформаційному рівні ця ситуація нова. На плівках немає ніякого факту та складу державної зради. Якби ми з колегами були схильні до тролінгу в поганому стилі – ми би вже зараз подали заяву, оскільки на сайті президента України 6 квітня розміщена новина про те, що президент Зеленський мав розмову з Помпео з того ж самого питання”, – пояснив адвокат Ілля Новіков.

Адвокат переконаний, що в разі, якщо запис розмови вівся з української сторони і так використовується – це може підірвати довіру міжнародних партнерів у подальшому.

Як повідомлялось, у Держдепі трактують заяви Зеленського, як втручання у президентські вибори в США.

Читай у Google News!