Зеленський повністю розвалив ринок енергетики в Україні – Чорновол

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеленський повністю розвалив ринок енергетики в Україні - Чорновол 1

Президент Зеленський повністю розвалив ринок енергетики в Україні через лояльність до олігархів. Про це заявила народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол, передає prm.ua.

“Зеленський розвалив енергетику. Просто розвалив на друзки. Чому він це зробив? Тому що це була лояльність для олігархів. Зеленський дав можливість олігархам, по суті, розтягнути на шматки для своїх інтересів всю енергетику. Навіщо він це робив? Чи йому була потрібна політична підтримка, чи то інформаційна підтримка каналів олігархів, чи то він отримує від цього відкати, або його “слуги народу” отримують – це питання. Але те, що це відбувається – це факт”, – сказала ексдепутатка.

Чорновол також нагадала, що завдяки Зеленському проросійські політики контролюють українську атомну енергетику.

“Атомна енергетика – владою Зеленського вона віддана під контроль російського агента Деркача. У результаті потужності атомної енергетики у нас кардинально зменшилися. Це пояснюється тим, що начебто у нас профіцит енергії в системі. Замість того Україна почала закупку атомної енергії нової АЕС, збудованої в Білорусі. Зауважу, що цю АЕС будував “Росатом”. Інтереси Росії – інтегрувати наш український “Енергоатом” в свою систему, і через агента Деркача робляться для цього всі кроки”, – наголосила Чорновол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket