Уповноважена з прав людини має піти у відставку через посягання на права громадян у сфері охорони здоров’я – Пацієнти України

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Уповноважена з прав людини має піти у відставку через посягання на права громадян у сфері охорони здоров’я - Пацієнти України 1

Уповноважена з прав людини має піти у відставку через посягання на права громадян у сфері охорони здоров’я. Про це пише БФ «Пацієнти України».


6 січня 2021 року Людмила Денісова звернулась до Конституційного Суду України з поданням про скасування медичної реформи. Заява Людмила Денісова про те, що медична реформа та ліквідація дискредитованої системи санітарних лікарів заважає боротися з епідемією COVID-19 не має нічого спільного з реальністю.

Завдяки реформі Україна показала високу ефективність у реагуванні та протидії COVID-19 на госпітальному рівні. Це визнає міжнародна спільнота: Україна була обрана ВООЗ з проміж більше 60-ти країн регіону Європи та Центральної Азії, як приклад, де був досягнутий найбільший прогрес реалізації принципу універсального покриття під час пандемії (http://bit.ly/3nLdnmN).

Спекулювання темою COVID-19 для знищення медичної реформи — це маніпуляція та перекладання відповідальності за некомпетентні дії нинішньої влади.

Пандемія продемонструвала ефективність реформи. Зараз завдяки медреформі понад 500 закладів надають допомогу пацієнтам з COVD-19, а кошти держави спрямовуються саме туди, куди потрапив пацієнт.

Ми вважаємо, що Людмила Денісова не має займати посаду Уповноваженої з прав людини! Адже вона як посадовець, вчиняє дії, що шкодять реалізації демократичних змін в медичній системі в інтересах громадян та шкодять іміджу України на міжнародній арені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket