Зеленський думає, що Україна виконала всі умови МВФ

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеленський думає, що Україна виконала всі умови МВФ 1

Президент Зеленський вважає, що Україна виконала всі структурні маяки, передбачені для перегляду програми stand-by Міжнародного валютного фонду. Про це він сказав під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Сторони обговорили необхідність прийняття збалансованого держбюджету на 2021 рік і скандальне рішення Конституційного суду України про скасування антикорупційної реформи.

“Сьогодні немає ніяких загроз діяльності НАБУ. Наші команди обговорили повне повернення е-декларування та відзначили план дій і підготовку відповідних законопроєктів”, – відзначив Зеленський.

Водночас, як раніше зауважив голова НБУ Кирило Шевченко, дати перебування місії МВФ в Україні будуть відомі лише після вирішення низки питань, які турбують МВФ. З його слів, зараз з МВФ обговорюють 3 блоки питань. Зокрема, які стосуються рішення Конституційного Суду й антикорупційної діяльності в Україні, проєкту держбюджету на 2021 рік та роботи Нацбанку.

Як відомо, 27 жовтня КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність за неправдиві дані в деклараціях та скасував низку повноважень НАЗК.

Раніше представник МВФ Джеррі Райс підкреслив, що Україна повинна зберегти незалежність усіх антикорупційних органів, щоб продовжити співпрацю рамках поточної програми з МВФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket