Зеленський допускає проведення всеукраїнських опитувань “навіть щотижня”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Зеленський

Президент Володимир Зеленський не виключає, що у разі успішного проведення ініційованого ним загальнонаціонального опитування 25 жовтня такий механізм може бути використаний у подальшому щомісяця або щотижня. Про це глава держави заявив у відеозверненні.

“25 жовтня ми можемо показати, що цей механізм (опитування — ред.) має право на існування і ніщо не заважає нам щомісяця або навіть щотижня говорити про важливе та дізнаватися твою думку”, – зазначив президент.

Водночас він зауважив, що політики критикують саму ідею опитування.

На думку Зеленського, вони “дуже бояться, якщо народовладдя реально запрацює, вони просто стануть непотрібні, їх перестануть запрошувати на ток-шоу, спонсорувати їхні партії, їх думка більше нікому не буде цікавою, бо все будуть вирішувати громадяни України”.

Також глава держави закликав інтернет-користувачів писати свої питання, які потенційно можуть бути включені до опитування.

“Не всі з п’яти питань подобаються?! ОК! Знаходь це відео на офіційних сторінках та пиши в коментарях, про що ще ти хотів би висловитися як громадянин України: легалізація зброї, подвійне громадянство, тривалість навчання в школі, єврономери, парламентська республіка. Пиши, які запитання варто включити до наступних опитувань”, – додав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 13 жовтня опублікував відеозвернення, у якому закликав українців прийти на виборчі дільниці в неділю, 25 жовтня, та відповісти на п’ять важливих для кожного питань.

Пізніше в ОП уточнили, що питання матимуть вигляд загальнонаціонального опитування, однак, на відміну від референдуму, воно не матиме прямих юридичних наслідків.

Громадянська мережа ОПОРА заявила, що, якщо опитування громадян у день місцевих виборців, яке анонсував президент, буде проведене на виборчій дільниці, воно не матиме законних підстав, а якщо проводитиметься на вулиці, то не отримає юридичних наслідків.

Читай у Google News!