Опитування від Зеленського є маніпуляцією і агітацією в день голосування – політолог

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Опитування від Зеленського є маніпуляцією і агітацією в день голосування - політолог 1

“Всенародне опитування” президента Зеленського є прямою маніпуляцією і агітацією в день голосування, заявив політолог Андрій Мішин, передає prm.ua.

Читайте також: Аналіз прес-конференції Зеленського: Маніпуляції, перекручування та уникання питань[/su_pullquote]”Раз це говорив президент, і ти, начебто, йдеш, ти підсвідомо – є така наука “психологія мас” – голосуєш за силу, яку тебе привела. Тобі наплювати, які там “зашкварні” товариші – “продай собаку”, або “анал табу”, або “корабельні сосни” – такі товариші ніякого відношення до самоврядування не мають.

Але допомагає така технологія: підняти явку на 10%, і десь 12% дається партії влади. Це використовувала “Єдина Росія”. У 2011 році була у них така технологія. А тепер дійшло до нас. Тут порушення – це пряма агітація і пропаганда в день виборів. Ми знімаємо всю рекламу, але тут стоїть намет президента”, – сказав експерт.

Мішин додав, що так зване “всенародне опитування” є маніпуляцією з боку провладних сил.

“Ми не знаємо вибірки, що це за люди, підвезені, скільки туди вкинуть, хто люди, які збирають … Але нами будуть маніпулювати і скажуть, що народ прийшов і народ підтримав Володимира Олександровича Зеленського. Нами маніпулюють”, – наголосив політолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket