Зеленський заявив світові, що брендом України є красиві жінки

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеленський заявив світові, що брендом України є красиві жінки 1

Президент України Володимир Зеленський під час свого першого візиту до Парижу, під час відвідування найбільшого в світі кампусу стартапів Station F заявив, що в Україні “дуже красиві люди, особливо жінки”, а також додав, що це залишається “нашим брендом”, повідомляє “Прямий”.

“Завжди було уявлення у всіх в світі, що Україна – це, перш за все, сільське господарство, шахти, металурги, а туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є , і воно залишається наші брендом, але є й інші цифри, які говорять про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні”, – цитують Зеленського ЗМІ.

Видання нагадує, що раніше схоже повідомлення було озвучене екс-президентом України Віктором Януковичем.

“Для того, щоб включити Україну, я хочу сказати – досить того, щоб подивитися на неї своїми власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І коли почнеться тепло і в містах українських почнуть роздягатися жінки – побачите таку красу, це дуже чудово “, – зазначив Янукович 28 січня 2011 року під час виступу на економічному форумі у Давосі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket