Зеленський кличе Порошенка здавати аналізи у російську лабораторію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський відмовився від пропозиції Петра Порошенка пройти медичне обстеження у медичному пункті на НСК “Олімпійський”. Він запропонував чинному президенту здати аналізи 5 квітня о 8:00 в лабораторії Eurolab. Про нову пропозицію від Зеленського на брифінгу повідомив його політконсультант і радник штабу Дмитро Разумков, інформує “24 канал”.

При всій повазі до “Олімпійського”, я думаю, що є незалежні майданчики. Тому завтра о 8 ранку ми запрошуємо і нашого опонента, і вас всіх (журналістів – 24 канал) в Eurolab – це абсолютно незалежна лабораторія, де можна буде здати аналізи і ні у кого не виникне питань про те, що десь хтось щось підтасував, спробував вплинути”, – вважає радник штабу Зеленського.

В команді чинного глави держави Петра Порошенка розцінюють пропозицію кандидата в президенти Володимира Зеленського пройти спільне медичне обстеження у клініці Eurolab як спробу уникнути незалежного обстеження на алкоголь та наркотики, зауважуючи, що сенс же медичної експертизи полягає в її об’єктивності, неупередженості і довірі з боку суспільства.

Саме такого обстеження із незрозумілих нам причин і уникає кандидат Зеленський. Слід брати до уваги, що власник лабораторії “Євролаб” Андрій Пальчевський є політично заангажованою “зіркою” каналів Віктора Медведчука. Крім того, згідно повідомлень низки авторитетних українських ЗМІ, він відкрито висловлює свої симпатії до Володимира Зеленського. Все це означає, що Пальчевський не зможе об’єктивно розглянути біологічні проби та зразки, відбірані для аналізу, – мовиться в офіційному роз’ясненні штабу Порошенка.

Зазначимо, що справді, з відкритих джерел дізнаємось, що вибір клініки Eurolab командою Володимира Зеленського не є випадковим. 

Пальчевський неодноразово виступав із підтримкою Зеленського  Зеленський запропонував Порошенку здати аналізи в Eurolab: засновник клініки його друг на виборах в ефірах різних телеканалів. Серед інших, найчастіше – на телеканалі “Наш” (належить екс-регіоналу Євгену Мураєву), “112” (пов’язують із Віктором Медведчуком). Він навіть висловлював свою підтримку Зеленському в ефірі програми “60 хвилин” зі скандальною Ольгою Скабєєвою на російському телебаченні.

Як наголосив ефірі “Прямого” в ток-шоу “Прямий ефір” політтехнолог Віктор Уколов, Зеленський звертається до клініки Eurolab, яка була його бізнес-партнером у 2013 році.

“Ви зараз бачите, що існують проводки грошей між Євролабами, там написано russia і 95 кварталом, де написано Ukraine. Це означає, що в Зеленського існує конфлікт інтересів з Євролабом. По-перше, це російська структура, а по-друге це його бізнес-партнери в 2013 році. Він може звертатись до будь-якої іншої лабораторії, але не в Євролаб. Зеленський не говорить про свої погляди, але такі речі не прямі, якраз визначають його погляди. Він звертається до фірми, яка належить росіянину, яка по суті є російським бізнесом в Україні”, – розповів Уколов.

Як підкреслила Уляна Супрун, в Україні є не так багато лабораторій, що можуть зробити дослідження, що покаже достовірну інформацію про те, чи вживає людина наркотики або алкоголь. “Коли потрібне достовірне підтвердження, чи вживає людина наркотики або алкоголь, критично важливим є спосіб перевірки аналізів. Існує не так багато методів, які можуть дати правдиву оцінку результатів. І не так багато лабораторій, у яких є можливість ці методи використовувати”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Ще менше лабораторій можуть гарантувати, що дослідження буде проведене якісно, зауважила Супрун. “Найбільш сучасне обладнання для цього є лише в антидопінговому центрі олімпійського комітету. Саме вони регулярно працюють зі спортсменами задля визначення, чи вживають вони заборонені речовини”, – поінформувала Супрун.

Як повідомляє “24 канал”, засновник і президент Eurolab Андрій Пальчевський має українське і російське громадянство. Також він був заступником міністра молоді та спорту Рафіля Сафіуліна за часів Януковича.

Як повідомлялося, раніше у штабі Зеленського заявили, що дебати з Порошенком не мають сенсу. Чинний глава держави Петро Порошенко звернувся до кандидата у президенти, шоумена Зеленського із закликом не боятися дебатів.

Читай у Google News!