Зеленський призначив головою Луганської ОДА регіонала, для якого незалежність України є наслідком “хуторянської ідеології”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Новим головою Луганської обласної державної адміністрації став Віталій Комарницький, повідомляється на сайті президента. Його 7 липня, під час робочої поїздки до Луганської області, представив президент України Володимир Зеленський.

Аналітичний центр “Тексти” пише, що Комарницький – це ректор переміщеного на підконтрольну українському уряду територію Луганського університету внутрішніх справ, колишній депутат Луганської облради від “Партії регіонів”, який відомий своїми українофобськими поглядами.

Видання підкреслює, що він відкрито жалкував через проголошення незалежності України в 1991 році, вважав, що незалежність стала наслідком “хуторянської ідеології”. Одна з цитат Комарницького звучить наступним чином:

“Серьезных аргументов против единства славянской культуры нет. Но есть местечковая, хуторянская идеология. Она — побочный продукт исторических процессов и испытаний. Ну захотелось в 1991 году самостоятельности. Казалось, что так будет лучше. Но между “казалось” и “оказалось” всегда есть разница. Кроме того, общество устроено так, что всегда есть временные задачи, которые можно решить, даже пережить отдельно, чтобы вместе сойтись на более высоком уровне. Но есть и другая, коренная сторона проблемы, о которой говорил еще Александр Солженицын: Белоруссия, Россия, Украина обречены на воссоединение”.

Блогер Денис Казанський, який до конфлікту жив в Донецьку, назвав Комарницького “українофобом” і звинуватив його в підтримці рішень Луганської облради в березні 2014 року, якими він не визнавав нову владу в Києві і “залишав за собою право звернутися за допомогою до братнього народу Російської Федерації “, пише BBC.

Комарницький у коментарі агентству відзначив, що не знає, чому Володимир Зеленський зупинив свій вибір на його кандидатурі. “Мене запросили в Адміністрацію президента, так це сталося. Це було не зовсім очікувано”, – сказав він.

Читай у Google News!