Зеленський і АП проігнорували загрозу повернення рф у ПАРЄ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Напередодні сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, на якій вирішують, чи повертати делегацію росії до представницького органу, українська делегація просила представників Адміністрації президента про зустріч і не отримала відповіді. Про це перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

“На звернення нашої делегації ми не отримали ніякої відповіді з АП і від президента”, – повідомила вона.

За словами Геращенко, представники делегації хотіли узгодити план дій і очікували підтримки від президента Володимира Зеленського.

“Обмінятися інформацією про виклики, узгодити наш спільний план дій, проговорити, як тримати оборону в РЄ. Це потребувало серйозної кулуарної роботи, тиску на наших міжнародних партнерів , щоденних телефонних переговорів не лише в рамках міжпарламентського діалогу і дипломатичної роботи. Це потребувало в першу чергу лідерства президента”, – зазначила Геращенко.Наша делегація залишилася сам на сам в цій залі, підкреслила вона.

Як повідомлялося, ПАРЄ відхилила правки української делегації у резолюцію щодо повернення російської делегації до асамблеї.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав українців вийти на загальнонаціональні збори на Майдані Незалежності, якщо російську делегацію в ПАРЄ відновлять в повноваженнях. 

Читай у Google News!