У рф проходить раптова перевірка боєздатності військ у 29 регіонах

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У рф почалася раптова перевірка боєготовності Центрального військового округу. По тривозі підняті військові частини в Сибірському, Уральському і Приволзькому федеральних округах. Про це повідомляє прес-служба Центрального військового округу Міноборони росії, передає “Крим. Реалії“.

“Раптова перевірка боєготовності військ Центрального військового округу (ЦВО) пройде з 24 до 28 червня на 35 полігонах”, – йдеться в повідомленні.

За даними російського видання РБК, по тривозі підняті військові частини в 29 регіонах країни.

У вищу ступінь бойової готовності призвели також частину військ і сил Південного і Східного військових округів, а також окремі з’єднання ВДВ, далекої і військово-транспортної авіації. Як заявив міністр оборони рф Сергій Шойгу, перевірка відбувається за рішенням Володимира путіна.

Російські військовослужбовці візьмуть участь більш ніж в 50 навчаннях, під час яких відпрацюють, зокрема, знищення “деструктивних військових сил”, повідомив Шойгу.

За його словами, основне завдання перевірки – визначити готовність військового керівництва до управління військами “при наростанні військової загрози та виникненні кризових ситуацій”.

Читай у Google News!