Зелена кнопка і вперед. Портнов обіцяє масові облави, обшуки та затримання у серпні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Після парламентських виборів, вже за тиждень, політичний ландшафт в Україні радикально зміниться, наголосив колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов у своєму повідомленні у Telegram.

“Рівно через тиждень в країні повністю зміниться політичний ландшафт і не дивлячись на образи Парубія і Геращенко в президії парламенту, Пашинського в комітеті з безпеки, а Супрун і Омеляна в уряді, які ще живуть в головах, вже можна повністю змінити картинку. Цих людей на колишніх місцях ми більше не побачимо”, – підкреслив він.

Портнов написав, що одразу після “отримання правоохоронної влади”, варто провести серію облав, обшуків та арештів.

“І тепер одне з найголовніших завдань – не дати їм другий раз підняти голову. В останні тижні серпня, відразу після отримання правоохоронної влади необхідно провести масові облави, обшуки і затримання, арешти майна та конфіскацію зброї”, – Януковича.

Портнов також анонсував розшуки тих, кого не вдасться затримати в Україні.

“Тих, хто встигне виїхати, необхідно негайно оголосити в розшук, почати процедури екстрадиції, комунікації з Інтерполом і забезпечити комплексну роботу із виколупування їх в країнах, де вони встигнуть оселитися”, – написав він.

За словами Портнова, юридичне та документальне підґрунтя для вищеперелічених заходів вже є. “Для цього зараз готова вся юридична та документальна база, зареєстровані кримінальні провадження і здійснені всі підготовчі слідчі дії. Діяти потрібно буде дуже швидко, жорстко і відразу за десятками напрямів. До повного множення на нуль і повернення державі всього майна, яке їм належить Один тиждень на вибори і три-чотири тижні на перші збори і призначення. Потім зелена кнопка і вперед”, – написав Портнов.

Раніше повідомлялося, що Портнов у своєму телеграм-каналі анонсував “зачистку патріотів”.

Читай у Google News!