Здача національних інтересів. У Зеленського планують легалізувати російські паспорти – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Законопроєкт про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу. Про це заявила співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

“Дуже чітка тактика здачі національних інтересів і знищення української армії. Зверніть увагу, що в порядку денному немає жодного закону, що стосується економіки чи лікарів. Натомість є закон про громадянство, який, по суті, легалізує російські паспорти на території України”, – розповіла Геращенко.

Вона нагадала, що анексія українського Криму почалася з незаконної паспортизації населення півострова. “Сьогодні путін пачками роздає на окупованому Донбасі паспорти. І українська влада заявляє при цьому цілком серйозно, що вона там збирається проводити вибори, одночасно з місцевими виборами по всій території України“, – зазначила Ірина Геращенко.

“А хто буде обирати українську владу там? Люди з російськими паспортами? Це просто буде легалізація маріонеткових режимів, це буде просто підігрування тезам Кремля про “громадянський конфлікт”, і це буде повна здача національних інтересів”, – підкреслила співголова фракції “Європейська солідарність”.

Читай у Google News!