Завдяки проекту Нафтогазу в Чернігівській області споживачі почали економити 53% на опаленні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Підприємство групи Нафтогаз ДП “Нафтогаз-Енергосервіс” завершило перший етап пілотного проекту з енергомодернізації будинків, в яких мешкають працівники групи, повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема мешканці будинку газовиків у с. Мрин Чернігівської області, де розташоване виробниче управління підземного зберігання газу АТ “Укртрансгаз”, після модернізації Нафтогаз-Енергосервісом опалювального обладнання в середньому почали економити 53% на опаленні. В рамках проекту споживачам встановили сучасне обладнання для індивідуального опалення у помешканнях, а також провели загальний енергоаудит будинків з наступним їх утепленням.

Найближчим часом аналогічний проект стартує у с. Донець Харківської області для працівників ГПУ “Шебелинкагазвидобування” АТ “Укргазвидобування”. Загалом у селах газовиків Донець та Мринпланується встановити понад 400 систем індивідуального опалення. Сучасні газові енергоефективні котли пропонуються співробітникам групи за спеціальними цінами та з компенсацією 35% вартості обладнання та робіт від проекту ЄБРР IQ Energy.

“Вже на прикладі перших реалізованих проектів ми побачили величезний потенціал впровадження заходів з енергоефективності в Україні. Люди економлять сотні і тисячі гривень на місяць, скорочуються обсяги непродуктивного використання газу та електроенергії і, в кінцевому підсумку, зміцнюється енергонезалежність нашої країни”, – зазначив директор з адміністративної діяльності та енергоефективності групи Нафтогаз Віталій Щербенко.

Читай у Google News!