Заповнені на понад 70%. Кличко попросив допомоги з ліжками для пацієнтів з COVID-19

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
COVID-19

Наразі у 20 медзакладах, які підпорядковані Києву, є 2,5 тисячі ліжок. Але вони заповнені вже на понад 70%, повідомляє 5.ua.

У київських комунальних лікарнях закінчуються місця для хворих на коронавірус, заявив столичний голова Віталій Кличко. Він звернувся до уряду із закликом надати додатковий ліжковий фонд і виділити медиків для боротьби з недугою в державних медустановах, які розташовані у столиці.

За словами Кличка, місто зробило вже все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі інфіковані COVID-19. Наразі у 20 медзакладах, які підпорядковані Києву, є 2,5 тисячі ліжок. Але вони заповнені вже на понад 70%.

Кличко додав, що кількість хворих, які потребують госпіталізації, стрімко збільшується. А за останню добу виявили рекордну для Києва кількість недужих – майже 570 людей. Наголосив, що з такою динамікою захворюваності – місць у комунальних медзакладах скоро не вистачить.

“Я звертаюсь до прем’єр-міністра і міністра охорони здоров’я виконати задекларовані обіцянки і надати ліжковий фонд і фахівців для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у нашому місті. Ідеться про заклади національної академії МОЗ та відомчі. Такі заклади не можуть залишатися осторонь та не надавати киянам необхідну допомогу”, – сказав очільник Києва.

Як відомо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 5804 осіб, зафіксовано 89 летальних випадків, 2417 пацієнтів одужали.

Читай у Google News!