Аваков попросив ще 1,9 млрд з коронавірусного фонду на доплати поліцейським

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
доплати поліцейським

На початку вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо надання додаткових 1,979 мільярда гривень на доплати поліцейським з Фонду боротьби з COVID-19 під час карантину, йдеться у листі Міністерства внутрішніх справ, повідомляє портал statewatch.org.ua, який опублікував відповідний документ.

У зверненні МВС зазначається, що постановою КМУ № 485 від 10 червня 2020 року на доплати поліції було виділено 2,249 мільярда гривень. Станом на кінець серпня витрачено 99,4 % виділених коштів, а саме 2,237 млрд грн.

У листі МВС надані розрахунки, відповідно до яких на доплати 50% окладу поліцейським для забезпечення правопорядку і безпеки громадян з 01 серпня до 31 листопада 2020 року необхідно ще 1,979 млрд грн.

Зокрема ці кошти можуть отримати 54 352 поліцейських, оклад яких у середньому складає 15,34 тис грн на особу, а доплати відповідно становитимуть 7,67 тис грн.

“Ключова проблема Фонду боротьби з COVID полягає у відсутності офіційних пріоритетів витрат з цього Фонду. З однієї сторони МОЗ не забезпечило населення масовим тестування під час пандемії, а з іншої МВС уже вдруге претендує на доплати поліцейським”, – наголосив керівник проєкту StateWatch Гліб Канєвський.

Як відомо, у кінці травня МВС офіційним листом звернулось до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо надання близько 2,6 мільярда на доплати поліцейським, нацгвардійцям та прикордонникам на час карантину, і пізніше отримало ці кошти.

Читай у Google News!