Закон про референдум це російський інструмент – Омелян

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Закон про референдум

Закон про референдум є російським інструментом, який імплементували в українське законодавство. Про це заявив міністр інфраструктури України (2016-2019) Володимир Омелян, передає prm.ua.

“Для мене пояснення є очевидним. Цей російський інструмент вони імплементували. Можливо, ідея полягала в тому, щоб не показувати прямо російські вуха, а скинути це все на “слуг народу”. Чи це обіцянка, як розповідали депутати від “Слуги народу”, що це була перша обіцянка президента Зеленського, яку вони з великою паузою виконали. Чи вона дійсно є актуальною в наші часи – для мене це велике питання. Ми бачили, що ні ситуація зі псевдозняттям депутатської недоторканності, ані багато інших речей, яким штучно накручували вагу в суспільстві, не отримали рефлексу з боку громадськості. Так само буде і з референдумом”, – сказав ексміністр.

Він також припустив що закон про народовладдя використовуватимуть для відволікання суспільства від дійсно важливих питань.

“Якщо влада не годна порахувати своїх п’ять запитань, які вони задавали людям під час місцевих виборів, бо ми ж не знаємо результатів цього так званого опитування президента, – то про який референдум йде мова? Це буде використовуватися на цьому етапі виключно для того, щоб просто дратувати людей. Підіймати якісь другорядні питання, але надавати їм пріоритетної ваги”, – зазначив Омелян.

Читай у Google News!