Парубій про судові рішення щодо української історії: Кожен портнов відповість за все

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
української історії

Усі ці ганебні рішення, безумовно, будуть оскаржені. І, переконаний, скасовані. Реванш ми зупинимо, ця влада неодмінно піде. І кожен портнов відповість за все! Про це заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Андрій Парубій, коментуючи рішення ОАСК щодо історії України.

Одіозний юрист Януковича Андрій Портнов вважає, що “попередній політичний режим намагався героїзувати і міфологізувати низку державних злочинців і учасників масових заворушень 2013-2014 рр.” а “Беркут” ніяк не причетний до загибелі Небесної Сотні.

І «судді» це твердження підтримали.

А тепер суд скасував постанову Київради про відзначення пам’ятних дат, пов’язаних з визначними постатями української історії. Відтепер Київській міській держадміністрації заборонено відзначати річниці днів народжень видатних українців: полковника Армії Української Держави Івана Полтавця-Остряниці, полковників Української повстанської армії (УПА) Василя Левковича, Василя Сидора і Василя Галаси, письменника і журналіста Уласа Самчука, письменника і політика Юрія Липи, українського вченого і редактора «Енциклопедії українознавства» Володимира Кубійовича, голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника.

Для Портнова вони, звісно, не герої, як і всі українці, які боролися і борються за свою Державу. Але що роблять в українському суді такі «судді», які йдуть проти свого народу?

Читай у Google News!