“Заколєбані мовами”. Кандидатка від партії “Наш край” влаштувала скандал у маршрутці

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
скандал у маршрутці

У Слов’янську спалахнув мовний скандал. Пасажирка однієї з маршруток накинулася на людину через українську мову, вимагаючи спілкуватися “па-славянску”. У мережі в ній впізнали кандидатку в депутати від “Нашого краю” Валентину Павлову, пише radiosvoboda.org.

Пасажирка маршрутки у Слов’янську агресивно відреагувала на зауваження щодо необхідності вдягнути захисну маску. Зауваження зробила жителька міста на ім’я Рита. Але додаткове роздратування викликало те, що зробила вона його українською мовою.

Мовний конфлікт розпочався через коронавірус. Рита згадує, що на маршрутці висів плакат з посиланням на постанову уряду: “Перевезення пасажирів здійснюється… при умовах наявності у водія та пасажирів засобів індивідуального захисту (масок)”.

“Сіла на місце, і поруч були люди. Я попросила просто вдягти маску. Кажу: будь ласка, вдягніть маску. Вони ж почали просто горлати: хто ти така і чому ти тут робиш зауваження. І я навіть не зрозуміла, чому вони кричали: від того, що я зробила зауваження, чи від того, що я спілкувалася українською”, – згадує знайомство з пасажирами маршрутки Рита.

“Зі своїми ‘мовами’ уже ‘заколєбалі’, люди вже не знають, як говорити, якою мовою говорити”, – заявила пасажирка, в якій користувачі соцмереж розпізнали жительку міста Валентину Павлову, що брала участь у місцевих виборах від політичної партії “Наш край”.


Читай у Google News!