Заява: Страна.ua опублікувала фейкове інтерв’ю з патріархом Варфоломієм

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Страна.ua

Вселенський Патріархат повідомив, що так зване “інтерв’ю” нібито Варфоломія для проросійського порталу strana.ua є фейком. Про це пише duhovnyfront.com.ua із посиланням на заяву Константинополя.

“28 липня на проросійському пропагандистському сайті “Страна.ua” вийшов матеріал із суперечливими твердженнями як про Святу Софію, так і про надання Томосу про автокефалію Православній церкві України”, – повідомляє портал.

Згідно з заявами “Страни”, Вселенський патріарх начебто дав “інтерв’ю” співробітниці ресурсу під час свого нещодавнього візиту на острів Тенедос. Проте прес-служба Патріархату заперечила розмову Варфоломія взагалі з будь-якими медіа в цей час.

“Патріарх під час свого перебування на острові Тенедос не давав жодних інтерв’ю, ні у формі заяви, ні у формі коротких коментарів до питань цього конкретного чи будь-якого ЗМІ. Це правда, що до Вселенського патріарха звернулася згадана українська дама зі своєю родиною і представилась як журналіст, та попросила про інтерв’ю, але Вселенський патріарх чемно відмовився”, – підкреслили у Варфоломія.

Читай у Google News!