Заборона Порошенку брати участь в Мюнхенській конференції, це ознака централізації влади. Ці процеси не є здоровими ні для країни, ні для нас у ЄС – Віола фон Крамон

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Депутатка Європарламенту з Німеччини Віола фон Крамон-Таубадель вважає, що блокування міжнародної діяльності пʼятого Президента Порошенка та депутатів з демократичної опозиції є нездоровим процесом, який свідчить про централізацію влади в Україні, передає prm.ua.

“Я б хотіла підкреслити, що Україна є демократичною державою. Зараз існує ризик все більшої централізації влади. І ті процеси, які ми бачимо протягом останніх тижнів і місяців, не є здоровими ні для країни, ні для нас у Європейському Союзі. Ми маємо бачити, що права парламентарів, ті речі, які необхідні для захисту демократичних стандартів у парламентській системі вільного суспільства не порушуються”, – зазначає фон Крамон.

“А це означає, що кожен член українського парламенту має право виконувати свої обовʼязки. І я б хотіла звернутися до української влади, до всіх чиновників із проханням підтримувати це право для всіх моїх колег – і зі ‘Слуги народу’, і з інших фракцій, зокрема, опозиційних, і звісно пʼятого Президента України”, – переконана євродепутатка.

Читай у Google News!