За три роки фінансування ОПК України збільшилося у понад 100 разів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Фінансування оборонно-промислового комплексу України за останні 3 роки (з 2015 по 2018 роки) збільшилося більш ніж у 100 разів й зросло до 3,2 млрд грн, розповів перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“З 2014 року армія та силові структури отримали близько 26 тис. одиниць озброєння, зброї та військової техніки і 7000 з них – абсолютно нові та модернізовані зразки. Завдяки роботі Мінекономрозвитку ми збільшили фінансування оборонно-промислового комплексу у понад 100 разів – з 30 млн грн у 2016 році до 3,2 млрд грн в 2018 році. Завдяки цим коштам підприємства ОПК запровадили понад 200 розробок новітнього озброєння та військової техніки,”- підкреслив Степан Кубів.  

Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив, що запуск нового виробництва в середньому триває від 2 до 4 років, однак уже можна говорити про конкретні результати:

“Ми завершили створення серійного виробництва за проектом “Вільха” та  комплексів “Нептун”, створили  виробничі потужності для серійного виготовлення набоїв для стрілецької зброї, що дозволить забезпечити набоями відповідного калібру увесь силовий блок України. Ми також розпочали створення виробництва корпусів для боєприпасів калібрів від 100 до 155 міліметрів за унікальними технологіями, які наразі є лише у США, Туреччини, Китаю, Південної Кореї та відтепер в України”, – наголосив Степан Кубів.          

Також Перший віце-прем’єр-міністр України зазначив Мінекономрозвитку також створює умови для розвитку підприємств бронетанкової галузі.

“Ми розширили виготовлення дизельних двигунів для бронетехніки, у тому числі танків “Оплот”, а також бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3. Все це підвищує обороноздатність української армії та докорінно модернізує технічне оснащення наших військових, що особливо важливо в період збройної  агресії росії на Сході України”, – зазначив Кубів.

Раніше повідомлялося про найвизначніші розробки підприємств, що входять до складу ДК “Укроборонпрому” у минулому році.

Читай у Google News!