За час карантину статус безробітного отримали майже 432 000 українців

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
work

З початку дії карантину (з 12 березня по 20 серпня) статус безробітного отримали 431,8 тисяч українців – це на 67% більше, ніж за аналогічний період 2019 року, повідомляє “Урядовий портал” з посиланням на Держслужбу зайнятості.

“Нині відновлюється робота підприємств та організацій по всій країні. Як наслідок, поступово зменшується кількість зареєстрованих безробітних та зростає кількість поданих до служби зайнятості вакансій. Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тис осіб, у травні їх кількість становила 97 тис осіб, у червні – 75 тис., у липні – 68 тисяч.

Під час дії карантину фахівці центрів зайнятості не припиняли підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікований персонал. Так, за п’ять місяців карантинних обмежень роботу вдалося знайти для 245 тис громадян, з них – 168 тис безробітних”, – йдеться у повідомленні.

На 20 серпня статус безробітного мають майже 488 тисяч українців (проти 276 тисяч на цю ж дату минулого року), допомогу по безробіттю отримують 411 тисяч громадян.

Читай у Google News!