Як в часи Януковича. Кандидатів від опозиції садять на силові гачки – Сюмар

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
часи Януковича

“Європейська Солідарність” заявляє про неприпустимість політичних переслідувань опозиційних кандидатів і наголошує, що партія боротиметься за кожного свого кандидата на місцевих виборах, наголосила депутат від “Європейської Солідарності” Вікторія Сюмар з під стін Києво-Святошинського районного суду, де відбувався розгляд справи проти майбутнього кандидата на голову Боярської ОТГ від “Європейської Солідарності” Вадима Гедульянова, повідомляє prm.ua.

“Ми вступаємо в активну фазу виборчої кампанії на місцевих виборах. Це все що зараз відбувається, нагадує мені часи Януковича, коли кандидатів від опозиційних партій починають банально залякувати й садити на різні силові гачки”, – наголосила народний депутат.

Майбутній кандидат на голову Боярської ОТГ від “Європейської Солідарності” Вадим Гедульянов після суду наголосив: “Мене здивувала позиція прокурора, коли він намагався в суді розповідати, що я начебто можу приховуватися від слідства. Мені цікаво, як він собі це уявляє. Я діючий депутат, я майбутній кандидат Боярського ОТГ і я від них ховаюсь. Куди?”.

“Я від них ховатися точно не буду. Головне, аби вони потім від мене не ховалися”, – резюмував Вадим Гедульянов.

Читай у Google News!