З усього видно, що влада сфальсифікувала ухвалу про затримання Порошенка – адвокат

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
затримання Порошенка

Ухвалу про затримання п’ятого президента Петра Порошенка сфальсифікували. Її не будуть показувати, адже це є доказом незаконного притягнення до відповідальності, вважає адвокат Ігор Головань.

“Ми просто бачимо, як Офіс генпрокурора і Державне бюро розслідувань граються у піжмурки, розповідаючи всім, що щось вони розслідують. А насправді вони намагаються приховати те, що вони роблять. До цього у них “секрет полішинеля”, що незаконно Печерський суд, тому що ДБР знаходиться в Шевченківському, постановив ухвалу незаконну про затримання Петра Порошенка. Цього вони соромляться. Звісно, вони до останнього будуть це ховати, оскільки це доказ їх незаконних дій”, – розповів Головань.

“Відповідно, сьогодні, оскільки термін спливав учора відповіді на наші клопотання… Там було про різні дії, в тому числі про допит свідків: Зеленського, Арахамії, Гетманцева і всіх цих так званих спікерів, які весь час на кожному ефірі говорять, що їм відомі факти правопорушень з боку п’ятого президента Петра Порошенка. Ми виходили з того, що якщо це так, їх треба допитати, попередивши про відповідальність за свідомо неправдиві свідчення. А якщо це не так, то ми будемо мати документ від Генеральної прокуратури, що вони базікають просто так, не маючи жодної обґрунтованої інформації”, – додав він.

“Сьогодні мені відповіли, що вчора ввечері все ми вам відправили поштою. Це цинічне порушення закону. Закон вимагає, щоб відповіді на клопотання адвоката вручалися, а направлялися поштою лише у випадку, коли їх неможливо вручити. Вручити було більш ніж можливо, але вони таким чином… Така ж історія у нас з головою Верховної Ради. Ми знаємо, що про всі дії мають повідомляти голову Верховної Ради. Маю на увазі слідчі дії стосовно народного депутата. Але нам знову розповідають про якесь там… щось якось вони там направили. Я не знаю.

За словами Голованя, ДБР шляхом підробок документів ДБР звертається саме до Печерського суду

“Вони знаходяться в Шевченківському районі. Але за допомогою підробки документів вони зазначають, що начебто вони знаходяться в Печерському. Для чого? Саме для того, щоб звертатися до Печерського суду. Бо в інших судах подібних вивертів вони собі дозволити, видно, не можуть. І тому ми повинні чітко розуміти, що з усього видно, що вони сфальсифікували цю ухвалу про затримання Петра Порошенка. Але вони бояться її показати, вони до останнього її будуть ховати. Тому що це доказ незаконного притягнення до відповідальності, доказ, як мінімум, замаху на незаконне затримання. Просто тому що прийнято з порушенням територіальної юрисдикції”, – резюмував він.

Читай у Google News!