Показ “Сватів” на російському ТБ яскраво свідчить про те, ким є Зеленський – нардеп

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Показом телесеріалу “Свати” студії “Квартал 95” на телеканалі “росія-1” президент Зеленський заробляє брудні політичні гроші під час дуже серйозної військової ескалації з росією. Про це заявив депутат Верховної Ради від фракції “Голос” Андрій Осадчук, передає ukranews.com

“Я вважаю, що це брудні політичні гроші, які заробляє Зеленський під час дуже серйозної ескалації з росією. Якщо ми сьогодні обговорюємо реальну підготовку до можливої ​​розширеної агресії, то крутити свій медіапродукт у росії є як мінімум із політичної точки зору злочинним”, – заявив депутат. За його словами, що вищевказана ситуація дуже яскраво свідчить хто такий Зеленський і яке його справжнє ставлення до того всього, що відбувається навколо країни та наскільки він був щирим, коли він висловлював свої претензії ще тодішньому президентові Петру Порошенку за Липецьку фабрику “Roshen” на початку війни.

“Українська держава станом на кінець 2021 року перетворилася на таку собі конституційну диктатуру. На жаль, майже всі рішення в країні приймає Володимир Зеленський. Тому якщо ви ставите мені питання, чи повинна тоді держава Україна, це питання одній людині: “Чи повинен Зеленський якось прийняти цю ситуацію, чи якось на це відреагувати, чи якось це обмежити”, – так відповів депутат на запитання, чи має держава реагувати на показ на російському телебаченню продукції “Квартал-95”.

Читай у Google News!