З росії в ОРДЛО відправили додаткових снайперів – розвідка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, на території окупованого Донбасу з росії перекинули додаткові підрозділи. Про це під час брифінгу повідомив представник прес-центру Міністерства оборони України полковник Максим Праута, пише “Український мілітарний портал”.

Мова йде про збільшення особового складу снайперських підрозділів.

Це робиться з метою посилення морально-психологічного тиску на бійців Операції об’єднаних сил через втрати.

“Йдеться, зокрема, про збільшення втрат особового складу у передових підрозділах Об’єднаних сил за рахунок перекидання з території рф на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях додаткових снайперських підрозділів, озброєних у т.ч. снайперськими гвинтівками іноземного виробництва.”, – сказав Максим Праута.

Одночасно з цим вживаються заходи з недопущення викриття вищого офіцерського складу ЗС рф, що проходить службу в органах військового управління 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС рф за рахунок посилення їх охорони підрозділами спеціального призначення.

Як відомо, у червні 2019 року росія почала видавати жителям непідконтрольних Україні районів Донбасу паспорти за спрощеною процедурою.

Читай у Google News!