Виробник БПЛА Bayraktar планує встановлювати українські двигуни на всі свої безпілотники

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Bayraktar TB2

Турецька компанія Bayrak Makina у виробництві безпілотниківпланує встановлюватиукраїнські двигуни на всю продукцію компанії. Про це заявив генеральний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар, передає kanaldom.tv.

За його словами, серед сусідніх із Україною держав компанія Bayrak Makina перша, хто звернув увагу на українські технології та запропонував повномасштабну співпрацю, яка була укладена у 2018 році.

“Відносини у сфері виробництва безпілотників між Україною та Туреччиною, особливо в останні роки, набули стратегічного значення. Технологія авіаційної промисловості України – на найвищому рівні, на рівні світових стандартів. І нам є що одне одному дати в цій співпраці… Ми впевнені в тому, що зусиллями наших вчених, турецьких та українських, ми вийдемо на нові горизонти з виробництва якісних безпілотних літальних апаратів”, – сказав Байрактар.

Він також наголосив, що напрямок будівництва БПЛА буде розвиватися, тому розширюватиметься і співпраця з Україною, а виробництво з виготовлення безпілотників можна організувати і в Україні.

“Все залежить від України. Якщо Україна буде зацікавлена у виробництві подібних літальних апаратів, Туреччина із задоволенням готова до співпраці, до реалізації спільних виробничих програм. Безумовно, для країн, які зіткнулися з проблемою захисту, збереження своєї територіальної цілісності, продукція нашого підприємства й ці технології є стратегічно важливими”, – запевнив гендиректор.

Читай у Google News!