Виплати військовим “на оздоровлення” зменшилися в 10 разів – Забродський

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Виплати військовим "на оздоровлення" зменшилися в 10 разів - Забродський 1

Виплати українським військовослужбовцям на оздоровлення і відпустки знизилися в десять разів протягом 2019 – 2020 років. Про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський, передає prm.ua.

“Річ у тім, що, крім поточних проблем з грошовим забезпеченням, немає ніякого підвищення грошового забезпечення, є ще певна внутрішня фінансова політика Міністерства оборони стосовно того, як саме розподіляти кошти, особливо на додаткові виплати. І за підсумками 2020 й 2019 років уже можна говорити про те, що ті певні виплати, які належали військовослужбовцю раз на рік, наприклад, на оздоровлення, вони знизилися в десятки разів. Це стосовно того, що змінився механізм їхнього нарахування. Якщо людина могла розраховувати на ще одне грошове забезпечення протягом року, за якийсь додатковий місяць, коли він був у відпустці, то зараз ці суми зменшилися майже в десять разів. Усе звелося до окладу за військовим званням і відповідно за посадою”, – заявив Забродський.

За його словами, в Україні достатньо проблем з грошовим забезпеченням військовослужбовців. Протягом останніх років усі виплати їм зведено до чистого посадового окладу.

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket