Віцеспікер часів Януковича повернув собі 14 га “Бучанського Межигір’я” через суд – Фірсов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
часів Януковича

Ігор Калєтнік завдяки суддівському рішенню повернув собі «Бучанське Межигір’я», 14 гектарів лісу знов огороджені 10-ти метровим парканом. Про це повідомив колишній в. о. глави Держекоінспекції Єгор Фірсов.

“Хто такий Ігор Калєтнік? Це комуніст, 8 років тому (аж не віриться), комуністична партія була представлена у Парламенті. Відверта проросійська колона була надійною опорою для коаліції Януковича. Сам Калєтнік був заступником голови парламенту, голосував за усі сумнозвісні закони Януковича, в тому числі, і за диктаторські закони 16 січня. Також, з 2010 по 2012 рік Калєтнік очолював митницю. … Так, Калєтнік вирішив тягнутись до свого шефа і будувати власне Межигір’я. Для цього він обрав місто Буча, що знаходиться у 20 кілометрах від Києва. Це місто ще називають місто-парк, бо там росте велика кількість дерев”, – розповів Фірсов.

За його словами, в 2013 Калєтнік виділив собі там 14 гектарів землі.

“Після Революції Гідності, частина парканів посіпак Януковича починає падати, але не цей. Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім 5 років глибокої судової тяганини і у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини. … Вони привели до того, що Верховний Суд України 26 травня цього року виніс рішення, згідно з яким земля повернулася до матері Калєтніка – Галині Калєтнік. Цинічність ситуації полягає в тому, що відразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформляє майно на себе. Тобто ця людина, як і в 2013 році, особливо не соромиться робити все, що хоче, і більше того – зухвало демонструє свої можливості”, – підкреслив Фірсов.

Читай у Google News!