Порошенко зробив більше реформ, ніж будь-хто інший за 20 років – Курт Волкер

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Нинішні вибори президента України нагадують вибори, що пройшли у Франції і США, заявив спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер в ефірі американського телеканалу PBS. повідомляє “Прямий”.

“Нинішні вибори в Україні схожі з виборами, які ми бачили у Франції або навіть в Сполучених Штатах… Українське суспільство зіткнулося з вибором. Їм потрібен хтось, хто просто йде проти істеблішменту, обіцяючи масштабну реформу? Чи вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував їх стосовно дечого, але зробив більше реформ, ніж хто-небудь інший в Україні за останні 20 років і протистояв путіну?” – наголосив Волкер.

Він зазначив, що в Україні дійсно демократичні вибори, оскільки ніхто не знає, як вони закінчаться.”І що добре – це дійсно демократичні вибори. Ми не знаємо, як вони закінчаться”, – підсумував він.

Раніше країни “Великої сімки” відзначили, що вибори в Україні пройшли у конкурентній боротьбі і в основному в мирній і безпечній атмосфері. Голова Канадської Місії Спостереження CANADEM зауважила, що перший тур виборів президента України відбувся вільно і чесно.

Як повідомлялося, раніше у штабі Зеленського заявили, що дебати з Порошенком не мають сенсу. Чинний глава держави Петро Порошенко звернувся до кандидата у президенти, шоумена Зеленського із закликом не боятися дебатів.

Читай у Google News!